NATUREL AJANS | HABERLER

YILIN EN İYİ CAST AJANSI ÖDÜLÜ DAĞHAN BARAN A

11. Avrupa Gazeteciler Derneği Medya Ödülleri, düzenlenen törenle sahiplerini buldu. 
 
Kemer ilçesindeki Daima Biz Otel'de düzenlenen törende onur ödülleri AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Tanrıverdi ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti 
 
(KKTC) Meclis Başkanı Hasan Bozer'e verildi. Törene katılamayan Tanrıverdi'nin ödülünü danışmanları aldı. 
Ödülünü Avrupa Gazeteciler Derneği Başkan Adnan Fişek'in elinden KKTC Meclis Başkanı Bozer, Kuzey Kıbrıs'ın kendilerine emanet olduğunu, Kıbrıs'taki Türk varlığının ilelebet yaşaması için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi. 
 
Son yıllarda Türk varlığına karşı saldırıların şiddetlendiğini ifade eden Bozer, Türk'ün bayrağının dalgalandırmak için kendilerine görev verildiğini, bu görevi en iyi şekilde yapacaklarını dile getirdi. 
 
Törende en iyi siyaset adamı ödüllerini ise AK Parti İstanbul Milletvekili Harun Karaca, AK Parti Konya Milletvekili Ayşe Türkmenoğlu, AK Parti Bursa Milletvekili İsmail Aydın, AK Parti Kilis Milletvekili Ahmet Salih Dal ve AK Parti Gaziantep Milletvekili Mehmet Erdoğan aldı. Azerbaycanlı milletvekilleri Ganile Paşayeva ve Ceyhun Osmanlı'ya da "Yılın en iyi yabancı siyasetçi" ödülü verildi. 
"En iyi savaş muhabiri" kategorisinde ödül alan El Cezire muhabiri Ömer Haşram, sahneye Suriye'de rehin tutulan gazetecilerin fotoğrafları ile çıktı. Kendisinin de bir süre önce Suriye'de yaralandığını hatırlatan Haşram, Suriye'de rehin tutulan kameraman Cüneyt Ünal ve diğer gazetecilerin serbest bırakılması gerektiğini söyledi. Haşram'a salondakiler alkışlarla destek verdi. 
 
Medya, iş ve sanat dünyasından birçok kişiye ödül verilen program, 'Yılın En iyi Cast Ajansı ödülünü Dağhan Baran aldı. Programa Kardeşi Alp Ahmet Çoban ile Katılan Dağhan Baran Ödül almak için çıktığı programda;
Bu gecenin kendisi için cok anlamlı olduğunu, ödülü cast ajans ailesi icin aldığını dile getirdi. 11. Avrupa gazeteciler derneği başkanı Adnan Fişenk başta olmak üzere Murat Gündüz ve tüm ekibe bu ödüle layık gördükleri için teşekkür etti..
 
"En iyi Türk Sanat Müziği Sanatçısı" ödülünü almaya hak kazanan Safiye Soyman, ödülü kendisini sahne önünden tekerlekli sandalyede izleyen engelli oğlu Harun'a hediye etti. Duygusal anlar yaşayan Soyman, ödülü oğlu için aldığını, onu mutlu ettiği için bir anne olarak gururlu olduğunu belirtti. 
 
"En İyi Pop Sanatçısı" ödülü ünlü sanatçı Mustafa Ceceli'nin aldığı törende medya, iş, sanat ve siyaset alanında ödül alanlara da ödülleri verildi

İLETİŞİM

info@naturelajans.com
0(242) 243 43 91
Kırcami Mah. Göller Yolu Cad. No:2 M. Kaya İş Merkezi Kat:1 No: 8 (DEMİRCİKARA KARAKOLU KARŞISI)Muratpaşa / ANTALYA

KURUMSAL

HAKKIMIZDA

SOSYAL MEDYADA BİZ

Türkiyenin En Kurumsal Cast Ajansı
 
© 2018 Naturel Ajans. Tüm Hakları Saklıdır.